Değişim & İade


İade ve değişim işlemlerinde satın aldığınız ürünleri, teslim aldıktan sonraki 7 iş günü içerisinde iade edebilir ya da başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan bir problem nedeniyle yapılan bir iade var ise, kargo ücreti The North Fox tarafından karşılanacaktır. 

Ürünlerimiz özenle ek bir fiyat farkı alınmadan hediye paketlemesi de yapılarak size iletilir ve paketlenmeden önce kontrol edilir. Üretimden ya da teslimattan kaynaklı bir hasar ya da hata tespit ederseniz bizimle info@thenorthfox.com’dan iletişime geçebilirsiniz.

İade ürün bedeli, iade ettiğiniz ürün bize ulaştığı andan itibaren ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 5 iş gün içinde banka hesabınıza yatırılır.

Satın aldığınız ürünü belirtilen süre içinde iade etmeden önce, info@thenorthfox.com e-posta gönderip, bilgilendirme yapmanız yeterlidir.
E-postayı aldıktan sonra iade konusunda size daha ayrıntılı bilgi verilecektir.

Özel siparişle hazırlanmış, üzerine isim, harf, logo işlenerek kişiselleştirilmiş ürünlerin iadesi mümkün olmamaktadır. Fakat; iade nedeni ya da konuyla ilgili her türlü sorun için bize  ulaşırsanız; orta yolu bulacak bir çözüm sunacağımızı garanti ederiz.